Науковий проект «Психологія успіху»

Сторінка проекту у мережі. Додавайтеся!
Нижче – інформація про проект::

Відео з ТЕДх Київ 2013. Чому ми так хочемо змін - а ле не всі вони стаються? Що нам заважає БУТИ собою - тобто "успеть", тобто успішними? Результати наукового проекту ( Lototska, 2012) Дивіться самі, поширюйте лінк!   http://www.youtube.com/watch?v=80_dV4SA_rc

ЗВІТ - 2018:

1. Укладено домовленість з видавництвом "Кальварія" про випуск науково-популярної книги про психологію успіху. (План 2019 роки)

2. 10 хвиля дистанційного курсу УСПІХ. Йде набір.

3. Запущено проект "Школа Успішності". Відео наших зустрічей дивіться ТУТ https://www.youtube.com/user/YunonaIllina/videos. Приєднуйтесь! Діліться з тими, кому це буде важливо.

4. Елементи програми "Успіх" реалізовуємо в проекті "Інклюзивна суспільство". Співпрацюємо з центрами і фондами по даній темі Якщо Вам потрібна наша допомога - навчання фахівців по темі - звертайтеся!
ZVIT - 2018:


ЗВІТ на 01.01.2017

1. Розроблено на базі теоріі 10ти виборів Юнони Лотоцької  і проводиться курс "В дорозі за собою" для Академія Українського Лідерства.

2. Розроблено і проводиться авторська програма психологічної трансформаціі "EQ BootCamp" для проекту СОЛЬ.

3. Розпочато волонтерський проект за авторською методикою "Друге дитинство"

4. Домовлено з видавництвом Кальварія про друк монографіі "Психологія успіху і невдачі". Наразі триває літературна редакція.Звіт на 01.01.2014

1. Укладені домовленості з видавництвом щодо випуску науково-популярної книги про психологію успіху
2. Пройшли навчання 4 хвилі дистанційного курсу УСПІХ. Йде набір на 5-ту хвилю.
3. Почав роботу проект «Школа успішності». Відео наших зустрічей дивіться ТУТ  https://www.youtube.com/user/YunonaIllina/videos . Долучайтесь! Діліться з тими, кому це буде важливо
4. Працюючи над тим, щоби нашу програму «Успіх» запустити для соціально-незахищених прошарків населення. Якщо ви можете нам в цьому допомогти – дзвоніть або пишіть нам!

Звіт на 01.01.2013

1. Було проведене міжнародне опитування (пострадянські країни – 1 000 профілів до підсумкової обробки і країни ЄС, Китай, США -1500 профілів) – брошура готується до видання.
2. Перевірка працюючих гіпотез теорії життєвої успішності і невдачі. Експериментальна апробація програми розвитку психологічних компетенцій успішності- річна група, 16 учасників. 2011-2011 рр. Готуємося до монографії
3. Апробація програми впливу на життєву успішність у віртуальній середі – ДИСТАНЦІЙНИЙ КУРС РОЗВИТКУ «УСПІХ» - 300 учасників, географія проекту - 9 країн. 2011-2012 рр.
4. Проведені клінічні випробування (жовтень 2011-грудень 2012) в психоневрологічних лікарнях м. Києва(№1,2): перевірка результативності програм впливу до зміни неуспішних життєвих стратегій.
5.Проведено дослідження на виборці "Заключенные" з Пенітенціарною Службою України
6.Проводиться аналіз причин успішних і неуспішних виборів на вибірках "Норма", "Соціальний успіх", "Психічні розлади", "Заключенные".
7.Проведений біографічний аналіз "Успіх і програш", 750 особистих історій.
8.Проведена презентація проекту на 15-ти конгресах, конференціях, майстер-класах
9.Готується до публікації брошура "Серія ПОЧЕРК МАЙСТРА":

  • "Історичні моделі успішності",
  • "Вік успіху",
  • "Модель життєвих виборів: успіх або невдача?", 
  • Монографія "Психологія життєвої успішності".
     

ЩО
В даний час ми працюємо над проектом "Психологія життєвого успіху". Автор і куратор проекту: Юнона Лотоцька(Ільїна). Проводиться експериментальна частина проекту у тренінговому та дистанційному форматі /www.dlc-success.org
 

ЦІЛЬ ПРОЕКТУ
Розробити універсальну науково-обґрунтовану ментальну модель життєвого успіху, враховуючи гендерних, вікових, культурних, філософсько-релігійних аспектів. Визначити психологічні координати особистісної успішності.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
1.Міжнародне дослідження моделей успіху( Україна,Росія країни СНД, ЄС, США, Південно-Східна Азія)
2.Розробка і апробація дистанційного навчального курсу «Розвиток психологічних компетенцій успішності» для дорослих
3.Публікація буклетів за аспектами теми і наукових збірників
4.Підручник для ВНЗ і методичний посібник по темі успіху для спеціалістів в навчанні.
5.Після закінчення проекту( ми плануємо закінчити його протягом семи-десяти років) буде видана наукова монографія «Велика теорія успіху» і серія методичних посібників за авторськими розробками впливу на успішність і точність виборів.

І, звичайно, отримати першу українську Нобелівську премію за цю роботу. А отримані гроші вкласти в розвиток нашої системи освіти і створення психологічної культури успішності.

СТАТУС ПРОЕКТУ