+ 38 067 230 75 74 рус     укр     eng    
Управлінський консалтинг
Кадровий консалтинг
Організаційний і кадровий аудит
Комерційний консалтинг
Індивідуальний консалтинг

Управлінський консалтинг

Управлінський консалтинг включає наступні модулі:
 • організаційний та функціональний аудит -бізнес- консультування.
 • організаційно- системне консультування.
 • кадровий консалтинг.
 • виявлення проблемних зон бізнесу.
 • розробка схеми та напрямку розвитку бізнесу.
 • реструктиризація .
 • аналіз, рекомендації.
 • перепрофілювання бізнесу.
 • кризис- менеджмент
 • антикризові програми.
 • проекти з посилення бізнесу. -комплексні програми організаційної діагностики, спрямованість – на вияв проблемних зон компанії , бізнесу у всіх зрізах.
Консул(лат. ) – найвища виборна
магістратура в епоху республіки
у Древньому Римі.

Ще з часів древнього Риму та Греції широко практикувалися консультації. За порадами, свого роду консалтингом, звертались до почесних жителів міста. Рекомендацій просили різні люди – знать, купці, прості люди та навіть імператори. Історія знає чимало прикладів консультування – Меньшиков, кардинал Рішельє, Распутін – усі вони були консультантами королів та царів. Покладаючись на свій досвід та розум, вони допомагали вирішувати важливі задачі. А це значить, консалтинг існував вже в ті далекі часи.

Управлінський консалтинг є одним з методів організації менеджменту різних підприємств. Також управлінський консалтинг застосовується для створення та розвитку визначених соціальних систем.

Як окрема гілка консалтингу, управлінський консалтинг оперує своїми методами. Конкретні роботи з управлінського консалтингу і є методами, вони включають:
1. Індивідуальну роботу з керівництвом компанії.
2.Організація семінарів для менеджерів компанії. На цьому етапі в процесі взаємодії менеджерів виробляються дві системи- це системне управління компанією та система діяльності.
3. Налагодження усієї системи управління. Кожна управлінська дія супроводжується регулюванням процесу управління. Налагодження системи управління також має місце серед проведення детального інформування співробітників про методи та стандарти ефективного управління.
4. Розробка рекомендацій з управління. Як правило, кожна окрема ситуація аналізується, порівнюється з подібними ситуаціями, і на основі отриманих результатів консультанти пишуть рекомендації.

Чому ж управлінський консалтинг стає все більш популярним? Причиною цього є вельми виправдане бажання підвищити ефективність діяльності компанії. Це здійснюється завдяки застосуванню прийомів управлінського консалтингу, його технологій та бізнес-моделей.

Якщо Ви також бажаєте покращити показники Вашої організації та підвищити кваліфікацію співробітників, то Ви можете досягти цього, використовуючи прийому управлінського консалтингу. Управлінський консалтинг вирішує такі проблеми як застій або спад виробничості, знаходить причини подібних негативних тенденцій, виробляє рішення, планує можливі шляхи розвитку компанії.

Управлінський консалтинг потрібен не тільки тим, у кого вже явно намічаються тенденції спаду,. Важливо завчасно проаналізувати реальну ситуацію та не довести компанію до подібної ситуації. Тому сміливо звертайтесь до спеціалістів з управлінського консалтингу.

Бажаємо Вам процвітання! Дізнатися більш точну інформацію Ви можете написавши нам або подзвонивши за номером +38 044 245 39 84
Замовлення on-line Карта сайту Контакти
© 2002-2019 «Почерк»
Створення сайту в Болд Ендеворс на базi Big Easy Cms