+ 38 067 230 75 74 рус     укр     eng    
Замовлення послуг
Замовлення on-line
Про компанію
Команда
Психологія успіху
Карта сайту
Консалтинг
Контакти
Наші клієнти
Пакет – 1 Семірка Успіху:

Тема 1. Модель свого успіху. Сценарій життя. Аналіз і корекція. Тема потребує попередньої підготовки(анкету висилаємо за запитом)
Тема 2. «Мої блокувальники» . Що заважає мати то, що ви хочете? Формування необхідних змін у схемі мислення. Робота з неорганізованими рішеннями і психотерапевтичним досвідом.
Тема 3. Аспект Я і Тіло, Здоров’я,, Емоції. Формування індивідуальної моделі і критеріїв здоров’я. Психосоматичний портрет. Тіло як «лакмус» точності рішень. Керування своїм емоційний станом – налаштованність.
Тема 4. Аспект Я і близьке оточення. Аналіз існуючої моделі відносин з близькими(батьки, друзі, партнери) + побудова бажаних відносин, керування іншими.
Тема 5. Я і робота, бізнес. Вихід на свій рівень бізнесу. Вибір майбутньої моделі бізнесу. Вибір гри. Керування ситуацій.
Тема 6. Я і майбутнє. Аналіз індивідуальних ресурсів і проектування особистої моделі майбутнього. Модель «нащо жити», вибір радісного і гармонійного майбутнього.
Тема 7. Я і енергія( Гроші, Сила, Проект життя). Робота з енергією. Технологія роботи з внутрішніми джерелами сили. Енергія «моєї» влади: зрозуміти і керувати. Як Я можу впливати на рівень моїх фінансів і якість життя.

ПІДХІД В консультаціях «Семірка» використовуються психологічні тренажери, працюємо ми в синтезованому підході «Почерк майстра»( синтез СМД-підхіду, психологія успіху, когнитивної і поведінкової парадигм)

ХТО ПРОВОДИТЬ

Юнона Лотоцька Докторант, Кандидат Психологічних наук, доцент кафедри «Психологія» НПУ ім. М.П. Драгоманова Провідний науковий співробітник кафедри Нових Інформаційних Технологій Навчання Інституту Психології ім. Г.С. Костюка АПН України.
Іван Лотоцький (психотерапевт, Київської психоневрологічної лікарні №2, психотерапевт проекту «Психологія успіху і невдачі», Асоціація психіатрів України(секція клінічної психології).
Потрібні 1-3 зустрічі. Вартість за годину.

Пакет – 2 Психотерапія ( когнитивно- поведінкова парадигма)

Розгубленість. Втрата інтересу або радості у житті. Зниження активності. Невпевненість. Проблеми у відносинах. Складнощі зі сном. Тривога, Депресія, поганий настрій.
Посттравматичний стресовий розлад(наслідки психотравм), поведінкові і емоціональні порушення ( страх виступів, невміння вступати у відносини або підтримувати їх з протилежною статтю, складнощі у сім’ї, гнівливість і агресивна поведінка).
Якщо ви хочете вирішити психологічні труднощі, навчитися методикам самодопомоги – ефективним і психологічно небезпечним – записуйтеся на прийом( середа і субота)

ХТО ПРОВОДИТЬ 
Іван Васильєвич Лотоцький (психотерапевт, Київської психоневрологічної лікарні №2, психотерапевт проекту «Психологія успіху і невдачі», Асоціація психіатрів України(секція клінічної психології).
Необхідність зустрічей : 3-15 Вартість (Скайп) або очно за 50 хв.

Для отримання додаткової інформації по тривалості і вартості послуг подзвоніть нам + 38 067 230 75 74 або замовте послугу онлайн
Замовлення on-line Карта сайту Контакти
© 2002-2019 «Почерк»
Створення сайту в Болд Ендеворс на базi Big Easy Cms