+ 38 067 230 75 74 рус     укр     eng    
Цінності
Історія
Контакти
Центр Інноваційного Менеджменту «Почерк» - це центр комплексного менеджмент – сервісу по рішенню управлінських задач:
  • Основні напрямки діяльності – створення і впровадження довгострокових програм щодо посилення бізнесу через розвиток лідерів організацій та їх персоналу; побудова якісного механізму керування;
  • Побудова необхідних механізмів розвитку основних сфер підприємства(фінанси, продукт, процеси і технології, керування і персонал);
  • Проведення бізнес–тренінгів, оцінювання та посилення ефективності персоналу, розвиток і посилення бізнесу;
  • Керування комфортним ресурсним станом для власників і керуючих бізнесом;

ЦІМ «Почерк» працює на українському ринку з 2002 року. За цей час ЦІМП затвердив себе на ринку консалтингових послуг як надійна і результативна компанія, яка реалізує складні, комплексні проекти щодо посилення і розвитку бізнесу.

Ми пишаємось тим, що з самого початку історії «Почерку» до наших послуг вдавалися відомі консалтингові і тренінгові компанії для вирішення непростих консалтингових проектів.

Місія компанії - через зміну організаційної культури компаній – лідерів формувати ділову культуру України та СНД, професійно орієнтовану на якість, і таким чином сприяти виведенню українських, СНД підприємців на світовий професійний ринок.

Чім ми можемо вас зацікавити ? Ми професіонали в знаходженні кращого ПРАЦЮЮЧОГО рішення для вашої конкретної ситуації.

«ПОЧЕРК» - це компанія, в якій працює команда консультантів – практиків, які при цьому навчаються в кращих авторів. Тому ми знаємо про що ми кажемо. Завдяки цьому наші клієнти отримують конкретні інструменти, які працюють., для реалізації своїх цілей і успішно впроваджують заплановані удосконалення.

Центр Інноваційного Менеджменту «Почерк» - це компанія, яка орієнтована на прикладний, життєво важливий для клієнта позитивний результат. Цей результат – новий для компанії, індивідуальний, не типовий, він допомагає компанії бути «живою» і успішною, тобто орієнтований на довгостроковий успіх і ефективність дій, як підсумок – прибутковий.

Прості рішення для складного бізнесу!
Замовлення on-line Карта сайту Контакти
© 2002-2019 «Почерк»
Створення сайту в Болд Ендеворс на базi Big Easy Cms