+ 38 067 230 75 74 рус     укр     eng    
Відгуки. Лотоцький Іван Васильович
Отзывы клиентов
ADV GROUP
Arzinger
Лотоцький Іван Васильович
Kyivstar
MetLife
Mondelez
Компания "ЧтоДелатьКонсалт"
ПУМБ
Торгівельно-виробнича корпорація Ольвія
Что Делать Консалт
Компания "Амрита"
ООО "УкрАгроКом"
САГП, Турдом 6
"ASBIS-Украина"
"Ардо Украина"
ОАО "Днепроспецсталь"
"Евроизол"
"УТН-ВОСТОК"
Сеть Агентств Горящих Путевок
"ЭСО-Автотехникс"
«Enigma Flowers»
ООО "СК"Ольвия"
ОАО "Фитофарм"
"Генеральный Директор"
"Голден Телеком"
Харьковский тракторный завод
"Новый стандарт"
SIBILANT Interactive
"Система"
"УТН-ВОСТОК"
"УТН-ВОСТОК"
"Ригли"
"ХайдельбергЦемент Украина"
Компания "Лакталис"
Компания "Лигир"
Лотоцький Іван Васильович, практикуючий психолог, психотерапевт.

 

Сертифікований КПТ (когнітивно-поведінкова терапія) спеціаліст.

Веде прийом у 2-й лікарні (Лівий берег Києва), приватна практика (скайп і очно), надає психологічну підтримку у нашому проекті "Психологія життєвого успіху і невдачі".

Веде волонтерську психотерапію для учасників АТО, поранених та близьких, куратор психологічного напрямку у декількох проектах реабілітації  учасників АТО для виробництв України.

Веде тренінги та семінари по КПТ, ПТСР (посттравматичні стресові розлади), самопомочі, критичному мисленню, гнучкості мислення, керування емоціями,  тощо. Т

акож консультує по скайп (географія - 7 країн світу, крім України).

Робочі мови: українська, польська, російська. 

Записатися на консультацію: www.pocherk.com.ua/ru/book.html
тел.: +38 067 30-88-178

Ми пропонуємо останні відгуки про Івана Васильовича:

-спочатку було важко призвичаїтись до стилю роботи, але після 20ти перших хвилин роботи я зрозуміла і побачила те, що не бачила багато років. Це нове розуміння дало багато сил і натхнення! Працювали довго - десять зустрічей, тепер я почуваюся іншою людиною - і я рада, що наважилась на роботу. Не зволікайте, якщо у вас проблема - ідіть і працюйте! Дякую дуже, Іван Васильович.


- работа прошла настолько вдохновляюще, что помимо сдвигов моих тектонических плит восприятия и  настроений, я невзначай решилась бросить курить, хотя курение далеко не было темой встречи)  то есть то, что искренне считала неподъемным, теперь  решаю мимоходом. Иван таки невероятный))

- ВСЕ от меня зависит – это я просто увидел. Я понял, ЧТО я могу, а что - нет. И эта определенность мне дала покой и силу двигаться дальше.


- Сложно “снять кастрюлю” и не давать готовых ответов, и, когда это получается, вопросы приводят к неожиданному и очень реальному решению.
Какая-то магия просто! Я еще хочу тренировок с Иваном.

- Тепер багато чого стало зрозумілим , КПТ є системною та прикладною, добре допомагає людям, та не робить з терапевта чарівника, а вчить мене самого допомагати собі. Дуже дякую, будемо приходити на всі майстер-класи Івана.

- Дуже гарний психолог, всі техніки і поради - практичні та корисні в роботі та в особистому житті.

- Дуже цікаво було, хоча і непросто, Іван приділяє багато уваги деталям, якісно їх пояснює. Він пристрасний, небайдужий.

- Я пройшла терапію в Івана Васильовича і направила свою маму і чоловіка. І їм він допоміг. Ми дуже вдячні. Іван Васильович підтримував на складному шляху, вчив правильно думати і оцінювати. Навіть здоров’я поліпшилося. Всім раджу: якщо є проблеми в житті, ідіть до Івана Васильовича!

- Никогда не смотрел на ситуацию под таким углом. Такое ощущение, что несколько лет бился головой о стену, не замечая рядом дверь.


- Дуже гарний тренінг пройшов у Івана, практичний та корисний в роботі та в особистому житті.

- Іван Васильович уважний і професійний викладач, приділяє багато уваги деталям, якісно пояснює. Буду використовувати в роботі дані техніки.  Будемо просити повторювати для нас подібні заняття на регулярній основі, тому що це дуже корисно. 

- Пане Іване, з нетерпінням чекаємо від вас нових, цікавих доповідей!

- Тепер багато чого стало зрозумілим, жаль, що в нашому ВНЗ не викладають КПТ.

- Мені мало! Я хочу ще технік, ще спілкування, ще КПТ.

- Системно, зрозуміло, видно що Іван фахівець, і що він відкрита, щира людина. Дякую!

- Дуже цікава, абсолютно нова інформація для мене. Іван Васильович працює зовсім не так. як багато інших - бо я вчилася у багатьох, але його підхід трансформує і надихає, додає впевненості та розуміння "по-новому".
Я дуже вдячна йому.

- Я отримала дуже багато знань, умінь і навичок. Буду використовувати в роботі дані техніки, тому що це дуже корисно.

- Неожиданный стиль, очень внимательный и заботливый психотерапевт, проблема была с личными отношениями, плохим настроением. Это мешало работать и жить.  Я многое поняла, открылось новое понимание, и повысилась уверенность в себе. Спасибо, Иван Васильевич!

- После работы с Иваном Васильевичем я себя чувствую как Алиса в Стране Чудес: он провел меня в новое место и показал невидимую ранее дверь, он сам стал ключом к ней, и я попала в новый и замечательный мир. Улучшилась ситуация со сном, больше энергии для жизни и работы,
улучшились отношения с близкими. Научилась техники использовать))

- Я скептически относился к подобного рода услугам. Но тут что-то совпало. Он умеет простыми словами высветить самое главное, то, что было  на виду, ты об него спотыкался, но сам не видел. Как увидел, принял решение. Мне понадобилось 3 встречи, а заряд - надолго.

- У меня все хорошо во многих сферах. Но вот с проблемой агрессии и гнева я справиться не мог. После нескольких консультаций ситуация улучшилась, спасибо!

- Работа с Иваном Васильевичем помогла мне поверить в себя и свои силы.

- Мне подходит стиль и скорость: неторопливо и основательно, внимательно относится к проблеме. Рекомендую теперь знакомым.

- Щиро вдячна Вам за ефективну психотерапію. Подіяло.

Заказ on-line Карта сайта Контакты
© 2002-2018 «Почерк»
Создание сайта в Болд Ендеворс на базе Big Easy Cms